(0232) 502 14 54
info@eliteplus.com.tr
09:00 - 18:00

Açılış Organizasyonları

Biliyoruz ki günümüz de bir çok açılışlar, özel geceler, davetler ve çeşitli organizasyonlar gerçekleşiyor. Elite Plus Ajans ve Fuar Hizmetleri olarak, sizlere misafirlerinizi daha iyi şekilde karşılama ve memnuniyet imkanı sunuyoruz. Güleryüzlü, disiplinli bir o kadar da şık olan geniş hostes kadromuz ile, sizleri özel günlerinizde de yalnız bırakmıyoruz. Fuar sektöründe yıllara dayanan başarımızı, açılış ve davet organizasyonları ile devam ettiriyoruz.

 

Catering Hizmetleri

Davet ve organizasyonların catering ihtiyaçlarını profesyonellikle yönetebilecek ekibimizle birlikte, hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirmek için titizlikle çalışıyoruz. İşimize verdiğimiz önem, bizi daima dikkatli ve titiz bir çalışmaya yöneltmiştir. İnsan sağlığına verdiğimiz öncelik, ürünlerimizin hazırlanış aşamasından taşıma ve sunuş aşamasına değin hijyeni hep ön planda tutmamızı sağlamaktadır. Tıpkı evde hazırlanan bir yemeğe gösterilen özen gibi, biz de hazırladığımız tüm yiyeceklere aynı özeni göstermekteyiz.

 

Organizasyon

Anlam olarak düzenlemek, kurmak, örgütlemek fiillerini temsil eden organizasyon; hizmet edilenlerin bir adım önünde olmayı gerektiren bir yaşam felsefesidir. Bunun için gerekli olan tek hedef yaratıcı tasarımlar olmalıdır. Bu felsefe 2 kişilik bir yıldönümü kutlamasından 1000 kişilik şirket açılışı arasında bir fark gözetmez. Bütün bu detaylarla biz uğraşalım, size günün keyfini sürmek kalsın.