(0232) 502 14 54
info@eliteplus.com.tr
09:00 - 18:00

MİSYONUMUZ

Bir kurumun ayakta kalabilmesi ve varlığını devam ettirebilmesi ancak insana yatırım yapması ile mümkündür. ELITE PLUS AJANS olarak uzun süreli ve başarılı bir şekilde faaliyet sürdürebilmenin en önemli koşulunun “kalite“ üretimi ve bu kaliteyi üreten ve sürdüren nitelikli “insan gücü” olduğuna inanmaktayız.

Çalışanların bireysel gelişimini artırmayı Kurumsallik Politikasının en önemli eksenlerinden biri olduğunu düşünmekteyiz.

ELİTE PLUS AJANS insan kaynağı bünyesinde tutmak için ‘’kazandır – kazan ‘’ politikasıyla hareket etmekte ve kişilere yeteneklerine uygun eğitimler vererek nitelikli insan kaynağı portföyünü artırmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Elite Plus Ajans hizmet verdiği kurum ve firmaların, Model,Organizasyon,İnsan Kaynakları hizmetlerine çözüm oluşturur, hedef kitleye ulaşmada uygulanacak adımları belirler, gerekli çözümleri üretir ve müşterileri adına uygular.

İşlerinde hazır ve uygulanmış fikirlere yer vermez yaratıcılığı ön planda tutar. Geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerinin tanıtımı ile ilgili tüm isteklerine cevap verebilir, müşteri ilişkilerinde iyi hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği yaratma amacı güder.

İş teslimi ve bitirmede verdiği sürenin dışına çıkmaz, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutar. Kısaca Elite Plus Ajans sizin için çalışır, sizin için üretir, sizin için uygular,sizin için koordine eder.